All Over The World ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skupina tinejdžera je pobjegla od kuće u potrazi za novim avanturama! Kreću na put oko svijeta, želiš im se pridružiti?


You are not connected. Please login or register

- Recepcija

+5
Shavo Odadjian
Troy McGrady
Dirk Nowitzki
Daphne V. Hollingberry
Emmeline B. Ivashkova
9 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 5.]

1- Recepcija Empty - Recepcija sri lip 15, 2011 8:24 am

Emmeline B. Ivashkova

Emmeline B. Ivashkova
Admin

- Recepcija 1.1270337043.1_ho-chi-min-hotel

Ovdje se prijavite u Hotel i uzmite ključ sobe.

2- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 8:57 pm

Daphne V. Hollingberry

Daphne V. Hollingberry

Usla sam u hotel sa ostalima. Bio je prelep. Razgledala sam oko sebe, dok me neko nije pogurao napred. To me je iznerviralo, ali nisam htela da se svadjam. Recepcionar mi je dao kljuc moje, jednokrevetne, sobe, sa brojem 86. Sacekala sam da i Ejla uzme kljuc njene sobe, pa smo zajedno otisle stepenicama, odmah za Angelom.



Zadnja promjena: Daphne V. Hollingberry; pet lip 17, 2011 9:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.

3- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 8:59 pm

Emmeline B. Ivashkova

Emmeline B. Ivashkova
Admin

Ušla sam u hotel. Bio je predivan. Bila sam u mnogo hotela do sada, ali britanci su dodali neku svoju tonu. Voljela sam Britaniju, i ovaj hotel mi se činio kao raj. Prišla sam recepciji i prijavila se, uzela ključ od svoje sobe i zaputila se prema njoj.

4- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 9:00 pm

Dirk Nowitzki

Dirk Nowitzki

Hotel je bio lep. Dosao sam do recepcije i trazio jednokrevetnu sobu kao i dve devojke sa luke. Dobio sam veoma zanimljivu sobu. 666! Smeseci sam se zaputio u pravcu hodnika...

5- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 9:01 pm

Gost


Gost

Usao sam noseci stvari. Prisao sam recepciji zatrazivsi jednokrevetnu sobu dali su mi kljuc sa brojem 150. Usao sam u lift i krenuo gore ka sobi

6- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 9:33 pm

Gost


Gost

Na ulazu sam se suzdržala da ne dobacim nešto portiru koji me je pogledao, kao, ti sama sa 4 kofera i jednom torbom? Još mi samo takvi fale.
Prišla sam recepciji, ljubazno se predstavila i dobila ključ sobe 705.
Božehvalatinaliftuhvalatinaliftuhvalatinaliftu!

7- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 9:36 pm

Troy McGrady

Troy McGrady
Admin

dosao sam u hotel te se uputio prema recepciji...Zatrazio sam jednokrevetnu sobu te su mi dali kljuc sa brojem 514...Nakon toga usao sam u lift i krenuo prema sobi...

8- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 10:28 pm

Shavo Odadjian

Shavo Odadjian

Ulazim u hotel. Svetla su me zaslepila. Pomislio sam da su malo preterali. ''Dobar dan. Da li imate slobodnih jednokrevetnih soba?'' pitao sam. Pogledala je u moju majicu i osmehnula se. Odgovor je usledio nakon malo cackanja po racunaru: '' Samo za vas, soba 999. Mislim dala bih vam 666, ali ona je nazalost zauzeta. Ali gledano sa jedne strane, nije ni 999 los broj, ako razumijete sta hocu reci ''. Samo sam se nasmjesio i otisao. Koliko cudaka na ovom svjetu.

9- Recepcija Empty Re: - Recepcija pet lip 17, 2011 10:52 pm

Gabrielle K. Beaudelaire

Gabrielle K. Beaudelaire

Ja i Julie smo dosle do recepcije.
''Jednu dvokrevetnu molim lepo.'' , zatrazih.
Dali su nam kljuc sa brojem 151. Krenula sam gore.

10- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 7:46 am

Shavo Odadjian

Shavo Odadjian

Napustio sam hotel da bi malo prosetao gradom. Kada sam stao ispred hotela dosao sam u nedoumicu. ''Gdje prvo?'', bilo je pitanje.

11- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 8:45 am

Angela U.N. Owen

Angela U.N. Owen
Admin

Obukla sam jednostavnu zutu haljinicu i predala ključ od sobe na recepciji. Čekala sam Troya da dođe i da krenemo na večeru.

12- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 8:59 am

Troy McGrady

Troy McGrady
Admin

Sisao sam dolje te predao kljuc od sobe na recepciju,pozdravio se sa Angelom te ju pitao"u koji cemo restoran?"...

13- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 9:01 am

Angela U.N. Owen

Angela U.N. Owen
Admin

''Iskreno, nemam pojma. Prvi put sam ovdje, ali valjda ćemo naći nešto dobro.'' - nasmiješila sam se.

14- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 9:02 am

Troy McGrady

Troy McGrady
Admin

"ok onda samo prati mene"rekao sam joj vodeci je prema restoranu...

15- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 11:01 am

Gost


Gost

Ostavio sam kljuc na recepciji i zatrazio da mi pozovu taksi. Usao sam u taksi i krenu u obilazak

16- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 11:53 am

Gost


Gost

Dosli smo do recepcije i uzeo sa kljuc sa svojim brojem. Dosli smo do lifta "Posle tebe Juliet" rekao sam nakon cega je usla u lif a potpm i ja za njom.

17- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 1:16 pm

Gost


Gost

Ostavio sam kljuc i sacekao taksi koji mi je pozvao ljubazni recepcioner. Kada je stugao taksi usao sam u njega "Shoping centar molim vas" rekao sam i saceka da me odveze

18- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 1:35 pm

Shavo Odadjian

Shavo Odadjian

Vratio sam se u hotel. Nosac mi se ljubazno nasmijesio. Zamolio sam ga da odnese moje majice u sobu 999, moju sobu.

19- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 1:50 pm

Gost


Gost

Dosla sam do recepcije i ostavila kljuceve svoje sobe. Razmisljala sam da li da pozovem taxi ili ne, ali sam na kraju odlucila prosetati. Laganim korakom sam izasla iz hotela na ulicu punu ljudi.

20- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 1:53 pm

Gost


Gost

Usla sam u hotel.Izgledao je prelepo.Dosla sam do recepcije,trazila sam jednokrevetnu sobu.Dobila sam kljucceve i otisla u svoju sobu.

21- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 2:39 pm

Troy McGrady

Troy McGrady
Admin

Dosao sam na recepcij te uzeo kljuc od svoje sobe,otpratio Angelu i ostavio njene stvari na njen krevet,pa tako i svoje u svoju sobu...

22- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 5:12 pm

Gost


Gost

Utrcala sam u hotel, ali kada sam vidjela kako me ljudi gledaju usporila sam i pognula glavu kako bi mi kosa zakrila lice. Osjecala sam se neugodno sto je bilo cudno za mene. Na brzinu sam dosla do recepcije i pokupila kljuceve svoje sobe a zatim otisla do lifta.

23- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 6:18 pm

Gost


Gost

Već sam bila spremna za van, pa sam produžila prema recepciji da sačekam ostale.

24- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 6:20 pm

Gost


Gost

Dosla sam na recepciju. Pogledala sam oko sebe ali nisam vidjela nikoga, izuzev Ave. A da, i ona ide sa nama pomislila sam i prisla joj. "Caoo" -nasmijesila sam se. "Ostali dolaze?"

25- Recepcija Empty Re: - Recepcija sub lip 18, 2011 6:21 pm

Daphne V. Hollingberry

Daphne V. Hollingberry

Dosla sam do recepcije zurnim korakom. Bila sam svesna da malo kasnim. Dala sam svoj kljuc recepcionaru, a zatim sam ugledala Eylu i Avu. "Heej devojke", rekla sam. "Cekamo jos Emmeline?"

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 5.]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» - Recepcija

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.