All Over The World ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skupina tinejdžera je pobjegla od kuće u potrazi za novim avanturama! Kreću na put oko svijeta, želiš im se pridružiti?


You are not connected. Please login or register

DnevnaSoba Hotela

+3
Lilibet M. Windsor
Juliet W. Beaudelaire
Emmeline B. Ivashkova
7 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 6.]

1DnevnaSoba Hotela Empty DnevnaSoba Hotela sri lip 15, 2011 8:33 am

Emmeline B. Ivashkova

Emmeline B. Ivashkova
Admin

DnevnaSoba Hotela Hotel-Living-Room-Interior-Design-Moods

Dosadno vam je boraviti sami u svojoj sobi? Dođite ovdje i provodite vrijeme zajedno sa ostalima.

2DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:09 am

Gost


Gost

Neko vrijeme razgledala sam hotel, bio je sjajan. Ogroman i raskosan, bas po mom ukusu. Htjela sam otici do kafica ali sam se u zadnjem trenutku predomislila i dosla do dnevne sobe koja je bila skoro prazna. Tu je bilo samo nekoliko ljudi koji su medjusobno razgovarali. Usla sam unutra i sjela na jednu fotelju daleko od ostalih. Jos uvijek me je boljela glava, sto me je nerviralo. Nisam mogla normalno razmisljati, jer mi je bol odvlacila paznju. Udobno sam sjela i okrenula se prema prozorima. Posmatrala sam sta se desava vani i to mi je na trenutak skrenulo misli sa mog bijega, mojih roditelja i novog drustva koje sam upoznala.

3DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:20 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

Polako sam usetala u Dnevnu sobu hotela. 'Odlicna je' promrmljala sam. Soba je bila gotov prazna. Bila je jedna devojka tu,pomalo izdvojena. Nisam znala da li da joj pridjem. 'Zabavi se' cula sam Gabrielle u glavi. Prisla sam fotelji. 'Zdravo'...

4DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:23 am

Gost


Gost

Skrenula sam pogled na djevojku koja je stala pored mene. Prvo sam pomislila kako se obratila nekome drugom, ali kada sam vidjela da nema nikoga sem nas dvije, nasmijesila sam se i pozdravila i ja nju. "Ja sam Eyla" -dodala sam. Mislila sam je upitati da li nesto treba, ali sam pretpostavila da to ne bi bilo bas kulturno pa sam sacekala da vidim sta ce reci.

5DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:28 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

'Ja sam Juliet. Tek sam sinoc stigla u hotel i pomalo mi je dosadno. Da li mogu da ti se pridruzim? 'upitala sam je nesigurno 'Izvini,mozda sam te prekinula u necemu ' rekla sam pomalo panicno htela sam da pobegnem brze bolje,ali sam ipak ostala i sacekala odgovor.

6DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:28 am

Lilibet M. Windsor

Lilibet M. Windsor

Posto dobih svoju sobu, uputila sam se dnevnoj u nadi da cu naci nekog s kim bih mogla provesti ostatak dana. Otvorivsi vrata, usla sam u prostoriju koja je delovala toplo i dobrodoslo. Cula sam tih i prijatan razgovor melodicnih glasova koji su odavali osecaj spokojstva. Bile su to dve devojke koje su se okrenule i pogledale u mene uputivsi mi blage osmejke. "Zdravo, ja sam Lilibet...", izustih, kad me devojka koja je sedela na fotelji prekinu rekavsi zvonkim sopranom: "Sedi, Lilibet, ja sam Eyla a ovo je Juliet. Molim te sedi i pridruzi nam se."

7DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:30 am

Gost


Gost

Prolazio sam hotelom kada sam primetio grupu devojaka. Prepoznao sam jednu od njih, bila je to devojka iz luke koja je skupljala stvari. Prisao sam "Zdravo svima" rekao sam

8DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:32 am

Gost


Gost

"Naravno da mozes" -rekla sam prijateljskim tonom i pokazala na fotelju koja je bila do moje. "Nisi, samo sam....razmisljala" -dodala sam nesigurno. "Um, ti nisi odavde?" -upitala sam je posto sam primjetila njen naglasak za koji sam zakljucila da nije britanski.
Ubrzo su nam se pridruzili i Damon, kojeg sam prepoznala od juce sa Emmelinine zabave i jos jedna djevojka. Prijateljski sam se nasmijesila i pozdravila ih.

9DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:32 am

Gost


Gost

Nije mi se dalo ići u sobu, pa sam zavirila u dnevnu.
"Hej, ljudi", javila sam se. Barem mi neće biti dosadno.

10DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:34 am

Gost


Gost

"Kako ste od jutros drustvo" pitao sam ih

11DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:35 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

'Lilibet ..Fino ime ' rekla sam osmehujuci se. 'Zdravo' odgovorila sam momku koji nam se bio pridruzio. ' Ej ti si onaj koji mi je dodao majicu u luci? Hvala ti . Nisam stigla da ti kazem' zapetljala sam se i ucutala

12DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:36 am

Gost


Gost

"Caoo....Ava, jel tako?" -upitala sam djevojku koja nam je prisla, na sta je ona klimnula glavom. Okrenula sam se prema Damonu. "Ne bas sjajno.....glavobolja" -blago sam se namrstila.

13DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:36 am

Gost


Gost

"E da ti si ona sto je skupljala stvari po podu" rekao sam sa osmehom " Izvini ti sto nisam stigao propisno da se upoznam zurio sam sa grupom u hotel znas ja nisam odavde. Uzgreed ja sam Damon Salvatore" rekao sam pruzajuci ruku

14DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:39 am

Lilibet M. Windsor

Lilibet M. Windsor

"Hvala, Juliet. Lepo je sto ima super ljudi ovde, koliko mogu videti", rekoh a zatim se okrenuh ka decku koji je usao u sobu i obratila mu se: "Super! Kako si ti?".

15DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:40 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

' Juliet Beaudelaire' odgovorila sam prihvatajuci ruku. 'Ma nema veze. Ni ja nisam odavde' rekla sam osmehujuci se ' A mislim i da si upoznao moju sestru?' dodala sam...

16DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:41 am

Gost


Gost

"Hvala na pitanju odlicno ovo putovanje je skorz kul, sloboda sloboda u svakom smislun nema stega i okova, mislim bar kod neme" rekao sam sedajuci na jedno od praznih fotelja

17DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:44 am

Gost


Gost

"Da mislio sam da sam usao u svoju sobu a tamo je bila devojka koja lici isto kao ti medjutim ispostavilo se da je to tvoja sestra. Jel neko zna gde je u ovom hotelu bazen" pitao sam ih sve

18DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:46 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

'hahah da . Bliznakinje Very Happy . odgovorila sam . 'Bazen. Ja ne znam,ali mozemo ga zajedno potraziti ako zelite? ' upitala sam ih

19DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:47 am

Gost


Gost

"Savrseno samo moram da svratim do recepcije da uzmem kljuc i jos neke stvari. Pa hocemo li" pitao sam Juliet

20DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 11:50 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

'Idemo' rekla sam i krenula za njim.

21DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela sub lip 18, 2011 10:22 pm

Gabrielle K. Beaudelaire

Gabrielle K. Beaudelaire

Usetala sam i sela na jednu od fotelja.
Posle 15 minuta napustila sam dnevnu sobu i uputila se ka spavacoj.

22DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela ned lip 19, 2011 11:11 am

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

Usla sam u Dnevnu Sobu Hotela. Bila je gotovo prazna. Sela sam na fotelju i prepustila se mislima...

23DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela ned lip 19, 2011 1:05 pm

Juliet W. Beaudelaire

Juliet W. Beaudelaire

Bilo mi je dosadno te sam napustila Dnevni...

24DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela ned lip 19, 2011 4:48 pm

Gost


Gost

Usao sam u dnevnu sobu noseci knjigu sa sobom. Zavalio sam se u fotelju i poceo da citam

25DnevnaSoba Hotela Empty Re: DnevnaSoba Hotela ned lip 19, 2011 5:02 pm

Gost


Gost

Zavrsio sam sa citanjem vidno izmoren. Uh ne mogu da se koncentrisem pomislio sam i napustio dnevnu sobu

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 6.]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» MiniBar Hotela
» Restoran Hotela

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.